Slechte ervaring Onlineveilingmeester.nl 您所在的位置:网站首页 Onlineveilingmeesternl Slechte ervaring Onlineveilingmeester.nl

Slechte ervaring Onlineveilingmeester.nl

2024-06-26 23:39| 来源: 网络整理| 查看: 265

NOOIT meer zaken doen met ONLINEVEILINGMEESTER.NL!!!

Een paar weken geleden 2 pallets composieten vlonderdelen gekocht via de online veiling. Uiteraard teveel betaald, maar dat gebeurt wel eens in de heetst van de strijd.

Geboden op: 98 stuks Composieten Vlonderdelen

Kenmerken volgens onlineveilingmeester: Kleur: Grijs Conditie: NIEUW Kenmerken: Kunnen lichte beschadigingen hebben. Bezorgkosten: 75 euro Hoop gedoe rondom de factuur en betaling, maar uiteindelijk betaald. Verder geen reactie meer ontvangen en zodoende maar een berichtje gestuurd. Na het berichtje werden de 2 pallets bezorgd binnen een paar dagen. Wel 2 x bezorgkosten betaald van 75 euro, maar in 1x geleverd.

Wat hebben we ontvangen: Kleur: Bruin Conditie: Gebruikt Kenmerken: 80% van de delen zijn licht tot zeer zwaar beschadigd.

Hierover contact opgenomen, maar na circa 3 weken geen enkele reactie of oplossing Wel het antwoord gekregen: We nemen contact op met de opdrachtgever.

Dit probleem wordt dus doorgespeeld, terwijl de kavels bij onlineveilingsmeester is gekocht, 150 euro bezorgkosten en 440 euro veilingkosten betaald zijn.

We gaan eens bekijken of hier juridisch wat aan gedaan kan worden, want dit lijkt gewoon op oplichting oid.

【本文地址】

公司简介

联系我们

今日新闻

    推荐新闻

    专题文章
      CopyRight 2018-2019 实验室设备网 版权所有